Tootekataloog
 

-, Digi-TV tüüner kahe veekindla antenniga

 
5%
228.00€240.00€
Seade järelmaksuga 42.18€
Arvuta kuumakse
Komplektis : 1

Toote tutvustus

Uus Digi-TV tuuner koos kahe veekindla antenniga (auto plastik pampritesse)

Digi-TV jälgimiseks liikuvas autos on ARA HD digituuner ideaalne valik kuna ARA HD on ainus tuuner mis hoiab pilti ees ka ühest regioonist teise sõites.

Kasutatav DibComi kiip pakub parimat vastuvõtu tundlikkust ja sujuvat pilti ka suurtel kiirustel. Hea uudis kõigile kes on oodanud tasuliste kanalite tuge – ARA HD`le saab soovi korral lisada Conax kaardilugeja ning vaadata näiteks kõiki Starmani Zoom-TV kanaleid!

Digi-TV tüüner
DVB-T ARA HD

 • MPEG-2 / MPEG-4 AVC H.264 tugi
 • Oma klassi parim, Diversity-2 Digi-TV tüüner
 • Conax kaardilugeja lisamise võimalus
 • Kaardilugejaga võimalik kasutada Starmani ZuumTV`d
 • Salvestmise tugi (salvestab saateid USB pulgale) 
 • HDMI väljund: 1280x720p 1920x1080i
 • AFS funktsioon - vahetab ühest sagedusalast teise sõites
  ise automaatselt sageduse (sarnaselt raadio AF funktsioonile)
 • Võimas USB meediamängija (USB mälumahu piirang puudub)
 • Mängib USB`lt Divx,Xvid, MPEG-I/II/IV, VOB, AVI, MP4 jpt
 • Last-Memory-Playback tugi ehk jätkab filmi sealt kus pooleli jäi
 • Mitmekeelne menüü (k.a. eesti keel) 
 • Teleteksti ja saatekavade (EPG) tugi 
 • Sisendpinge 12-24V DC
 • Voolutarve 5,5W
 • Kompaktsed mõõdud: 80 x 28,5 x 137,5mm
 • Kaal: 242g
 • Saadaval nii FAKRA kui F pistikuga versioon

Komplektis: tuuner, kaabeldus, IR-vastvõtja, pult

AFS (Automatic Frequency Switching)

Nii nagu raadiolevis on ka digilevis erinevates regioonides jaamadel erinevad edastussagedused. Eestis on neid 18. Sõites nt. Tallinnast – Tartu vahetub sagedus tee peal 2 korda. Kui teiste digituunerite puhul tuleb antud teekonnal kaks korda tuuner puldist uuesti jaamu otsima panna, siis ARA HD puhul teeb selle töö automaatselt ära AFS funktsioon, nagu RDS raadio puhul. Nimelt kui signaal on mõnda aega olnud nõrk (tolerantsi saab ise seadistada), käivitub automaatselt uus otsing, iga kord kui tuuner leiab uue sageduse, salvastatakse see nö AFS tabelisse. Kui sagedus on tabelis olemas, toimub järgmisel korral juba kiire ümberlülitus - isegi uut otsingut ei toimu. Eesti saatesagedused oleme lasknud tootjal tabelisse eelsalvestada.

\"\"Võimas meediamängija


Lisaks digituunerile kätkeb ARA HD endas kas võimekat meediamängijat.
Nimelt on seadmel USB sisend, mille saab pikendusega tuua samuti endale sobivasse kohta ning USB mälupulka või välist kõvaketast kasutades (toetatud on nii FAT32 kui NTFS vorming) mängida maha digitaalset meediat – nii muusikat kui filme. Muusika osas on toetatud üldlevinud vormingud MP3, WAV ja AAC. Filmide puhul oskab seade lisaks levinud AVI`le lugeda ka uuemaid formaate nagu MP4, VOB, TS, MOV ja isegi MKV faile (ainult pilt).

Võite kõik oma lemmik DVD ja Blu-Ray plaadid rippida sobivasse formaati ning hoida neid digitaalsel kujul autos. Pikad sõidud lastega muutuvad sootuks kui neile sõidu ajal nende lemmik multikaid näidata.

\"Asuka_AraHD_s.jpg\"

Paigaldajate lemmik

ARA-HD on silmapaistvalt väike ning temale koha leidmine auto armatuuri all on kindlasti lihtsam, eriti kui lisaks tuunerile paigaldatakse veel nii mõnedki teised lisad nagu multimeedia keskus ja monitorid peatugedesse. Mida keerulisem paigaldus seda enam plokke ja juhtmeid ning nende mahutamine on alati paigaldajale paras peavalu.
 

Antennide valik ning paigutus

Hea levi tagamiseks on kriitiline roll antennidel ning nende paigutamisel. Kuna ARA HD kasutab diversity tuunerit paigutatakse autosse 2 antenni. 

Parima levitundlikkuse saavutamiseks tuleb antennid viia autost välja.

Üks antenn paigutada auto esi- teine tahapamprisse (juhul kui pamper ei ole metallist). Kui autol on taga üleval plastikspoiler võib tagumise antenni paigutada sinna kuna see on kõrgemal. Mitte paigaldada auto raadioantennide vahetusse lähedusse.

Kui otsustate paigutada antennid siseklaasidele siis linnatingimustes on levi rahuldav kuid maanteel pilti suures osas ei ole või hakib (sõltub suuresti auto klaasidest - ka toonitud klaas võtab tundlikkust maha, soojustagastusega klaas laseb signaali minimaalselt läbi).

ARA HD menüüs, kanali info alt näeb mõlema antenni levi kvaliteeti (alates tarkvara versioonist 4.1.1.6) , see on hea abiline antennidele optimaalse asukoha leidmisel.

Digi-TV tüüner kahe veekindla antenniga :

Leidsid sama toote teisest poest odavamalt? Anna meile teada ja suht kindlalt teeme parema hinna!