Tootekataloog

Parimaks juhtmevabaks kõrvaklapiks 2017-2018 valiti Sennheiser Momentum In-Ear!

Turvaline ostukoht!

Noor Tehnik- 1 neljast usaldusmärgiga kodutehnika ja audio e-poest Eestis!

Loe edasi...  

Noor Tehnik on aktiivne ka Instagramis!

 

Garmin, Forerunner 230 spordikell pulsivööga

 
15%
 
 
 
254.15€299.00€
Seade järelmaksuga 47.02€
Arvuta kuumakse
Komplektis : 1
Värv:

Toote tutvustus

GPS jooksukell nutifunkstioonidega

 

  • Värviline ekraan kuvab sinu pulssi ja pulsitsooni    
  • Salvestab distantsi, kiirust ja südame löögisagedust, aktiivsuse jälgimine; loeb samme ja kaloreid    
  • Sisseehitatud kiirendusmõõtur salvestab distantsi ka siseruumis    
  • Connect funktsioonid: automaatne andmete laadimine Garmin Connect™ lehele, live tracking - reaalajas jälgimine, sotsiaalmeedias jagamine (Facebook,Twitter, jne.)    
  • Connect IQ™ tugi: rakendused, vidinad, kella ekraanid ja andmeväljad

Uus võrreldes Forerunner 220'ga:

– Connect IQ tugi - Bluetooth Smart teated (sissetulevad kõned, sõnumid jne) - Aktiivsusmonitori funktsioonid - Lisa heli teavitused - Muusika juhtimine - Ennustab ligikaudse finiši aja - Rohkem äratuse ja hoiatuse seadistusi - Suurem ekraan (44% - Kuni 4 andmevälja ekraanil (FR220-l oli kuni 3) - Pulsi info saatmine läbi ANT+ teistele seadmetele näiteks Edge mudelitele (lisatakse peagi ka FR225 mudelile) - VO2Max tugi - Training Effect (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele - Recovery Advisor annab sulle info taastumisaja kohta - 1-sek. salvestus aeg (FR220 kasutab Smart salvestust) - Parem aku kestvus ( kuni 16 tundi GPS'ga, Fr220'l 8-10 tundi) - GLONASS tugi - Jalgratta rakendus - Jalgratta andurite tugi (kiiruse ja kadentsi andurid) - Lisatud ANT+ kanaleid (võimaldab korraga olla ühenduses suurema hulga anduritega) - "Ära sega režiim"

Vidinad, rakendused ja kellaekraanid

Kohanda oma Forerunner kella tasuta läbi Garmin'i Connect IQ poe. Kohandada oma kella peaekraani, lisa andmeväljasid, rakendusi ja vidinaid, mis annavad sulle vajaliku teabe.

Treeni sees või väljas.

Sisseehitatud kiirendusmõõtur loeb distantsi ja tempo andmeid ka siis kui teed trenni sisetingimustes ning selleks ei ole vaja eraldi jalaandurit. Kui oled trenni lõpetanud töötab Forerunner ka aktiivsusmonitorina, lugedes sinu päevas tehtud samme ja kaotatud kaloreid. Samuti tuletab kell meelde, et on aeg liikuda kui olete rohkem kui tund istunud. Forerunner 230 on töötab GPS ja GLONASS satelliitidega, et leida kiiremini ja täpsemini sinu asukoht, ka siis kui oled metsas või linna džunglis.

Püsi ühenduses

Forerunner 230

Tänu juhtmevabadele üleslaadimise võimalustele, saab Forerunner saata sinu trenni andmeid meie Garmin Connect lehele ilma arvuti abita. Ta on võimeline saatma andmeid läbi Garmin Connect ™ Mobiili rakenduse sinu nutitelefonis. Lisaks kuulub Connect funktsioonide hulka reaalajas jälgimine, mis võimaldab sinu sõpradel ja fännidel jälgida su trenni statistikat ja asukohta reaalajas. Sul on vaja vaid telefon siduda kogu oma jooksu ajaks 230-ga ning kasutada rakenduses LiveTrack funktsiooni. Võid jagada oma võite ka sotsiaalsmeedia saitidel, saates uuendused läbi Garmin Connect Mobiili rakenduse.

Garmin Forerunner 230 spordikell pulsivööga:

Juhul kui leidsite sama toote mõnest teisest poest odavamalt, andke meile teada ja kui võimalik teeme teile parema hinna.