Tootekataloog

Avasime J├Ąrve Keskuse Noor Tehnik paigalduse ruumides pop-up poe!

Ootame Sind E-R kella 10-18.00. Pakume nii kaupa, kui täismahus teenindust!

Oleme Sinu jaoks olemas!

Loe edasi...  
 

Garmin, Vivofit jr. 2 aktiivsusmonitor lastele The Resistance

 
20%
71.20€89.00€
Seade j├Ąrelmaksuga 13.35€
Arvuta kuumakse
Komplektis : 1

Toote tutvustus

Aktiivsusmonitor lastele

 

 • Ujumiskindel, erinevate lastele tuttavate kujundustega
 • Vastupidav ja pehme silikoonrihm koos kujundatava värvilise ekraaniga ning üle 1 aasta kestev patarei - sellest kellast saab lapse lemmikvidin
 • Tasuta mobiili rakendus võimaldab vanematel jälgida lapse toimetusi nt. nagu kodutööde jm. ülesannete täitmist
 • Last arendavad rakendused: täites päevase aktiivse tegevuse normi so. nt. 60 minutit käivitub Marvel Avengers, Star Wars või Disney seiklusäpp
 • Jälgib und, loeb samme ja päevast aktiivsust vähemalt 60 minutit

vívofit jr. 2 on loodud, et laps ei peaks kurvastama kella purunemise pärast aktiivse tegevuse pärast. Vastupidav ja mugav on see kell abiks ka lapse vanematele tagades ülevaate lapse päevastest toimetustest.

Stiilne ja vastupidav

 • "Tugev kui kilp", kohandatav ekraani kujundus ja mugav rihm - laps võib kanda oma vívofit jr. 2 kõikjal kuhu iganes satub: bassein, vann, voodi, kool või mänguplats. Ka patarei vahetusega saab laps ise hakkama!

Tuntud kangelased koos

 • Pärast igapäevast 60 minutilist aktiivsuse täitmist muutub laps mõne telest tuntud kangelase nt. Capten America, Avengers, Thor, Iron Man, S.H.I.E.L.D.'i meeskonna väikeseks abimeheks, et võidelda nende kurikuulsate vastastega.

Lapsevanema abiline

 • Tasuta äpi vahendusel juhib lapsevanem vívofit jr. 2 aktiivsusmonitore oma lastel. Mobiili rakendus näitab iga lapse samme, une kvaliteeti, päevast aktiivust ja ülesannetega toime tulekut³. Esita väljakutse kõigile pere liikmetele ja autasusta parim.

Meeldtuletused, autasud, kohustused

 • Lapsed näevad kui lõbusad ja kasulikud kodutööd võivad olla. Tänu vivofit jr.2 kellale, saavad lapsevanemad määrata ja ajaliselt meelde tuletada lapsele kodutöid läbi oma nutitelefoni rakenduse ning lapsed näevad oma randmelt kodutöid, mis vajavad tegemist. Noortele, kellele meeldib asju edasi lükata, saad määrata teavitusi läbi lapsevanema rakenduse, mis tuletab neile meelde nii koolitöid kui ka hammaste pesemist. Teavitus näitab kellal ikooni tegevusest, mida laps peaks tegema. Seejärel saab laps panna tööle tegevustaimeri otse seadmest, mis näitab kaua on aega tegevuse lõpetamiseks.

Kes rohkem käib?

 • Sõbralik võistlus tuleb nii mänguväljakule kui ka tagahoovi. Toe-to-Toe™sammu katsumused lasevad lastel  võistelda omavahel - või isegi endaga - kes suudab teha päevas rohkem samme. Kui tegevus on lõpetatud, näitab rakendus palju samme on võistluse ajal tehtud, tänu millele saab teada, kas laps võitis oma sõpru või ehk isegi püstitas oma isikliku rekordi. Kõik on juhitav otse seadmest. Tiri alla Connect IQ rakendus, et kutsuda oma lapsi võistlema.

Rohkelt rõõmu

 • Vivofit jr. 2 laseb lastel ligipääseda rohketele rakendusepõhistele seiklustele ja kujundustele. Kõik mis neil vaja on - avastada enda jaoks uus seiklus. Mis on järgmine seiklus? Jälgi aktiivsust - nagu päris kangelane - jätka seiklusi koos Marvel Avengers teematilise rihmaga. Või näita stiili popi Minnie Hiire kellarihmaga ja osale maagilises seiklusest. Kõik on su lapse enda valida.

Garmin Vivofit jr. 2 aktiivsusmonitor lastele The Resistance:

Leidsid sama toote teisest poest odavamalt? Anna meile teada ja suht kindlalt teeme parema hinna!