Tootekataloog
 

Garmin, Zumo 396LMT-S tsikli GPS

 
Alates 73.82€ Kuu
399.00€
Seade järelmaksuga 73.82€
Arvuta kuumakse
Komplektis : 1

Toote tutvustus

Vastupidav, kindasõbralik, päikesevalguses loetav 4.3" ekraaniga mootorratta GPS

 

 • Vastupidav, kindasõbralik, päikesevalguses loetav 4.3" ekraan, loodud vastu pidama kütuseaurudele, UV-kiirgusele ja karmidele ilmadele
 • Püsi ühenduses käed-vabad helistamise, nutiteavituste* ja kergesti jagatavate GPX-failide grupis; juhi muusikat ja esitusloendeid oma nutitelefonis otse zūmo ekraanil
 • Tasuta Live'i teenused liikluse ja ilmastiku jaoks, kasutades "Smartphone Link" rakendust*
 • Garmin Adventurous Routing leiab kurvilised või mägised teed; või vajadusel piirab suurte maanteede kasutust.
 • Sisseehitatud Wi-Fi®, mis hõlbustab kaartide ja tarkvara uuendamist ilma arvutita
 • Kasulikud hoiatused ees olevate kurvide, kiiruskaamerate jms kohta - pluss automaatne õnnetuse teavitamine
 • Eelsalvestatud Euroopa kaardid

Muuda oma teekonnad seiklusteks

 • Zümo® 396LMT-S oma vastpidava ja ilmastiku kindla disaini; kindasõbraliku ja päikesevalguses loetava 4.3" ekraani ning juhtmevaba ühenduvusega on loodud, et muuta sinu igav teekond kurviliseks seikluseks. Sa saad seiklust jagada ka oma sõpradega.

Jaga oma seiklusi sõpradega

 • Zümo 396LMT-S´le sisse-ehitatud "Garmin Adventurous Routing" funkstioon, mis aitab sul vältida igavaid kiirteid. Saad ise määrata marsruutimisseaded, mis koostavad just sulle meeldiva käänulise ja kurvilise teekonna.
 • Koostatud teekondi ja GPX faile saad hõlpsalt saata nutitelefoni ja zümo vahel ning ka sõpradega ja kaasreisijatega, sedasi sõidate kõik mööda sama teed. "Smartphone Link" rakendus võimaldab läbi nutitelefoni sul jagada oma asukohta reaalajas sõprade ja perega, kui oled sõidus.

Bluetooth ühenduse eelised

 • Lisa mugavusteks ühenda Zümo oma nutitelefoni ja Bluetooth-toega peakomplekti või kiivriga (müüakse eraldi) kõnede tegemiseks ja vastuvõtmiseks* ilma, et peaksid kindaid või kiivrit eemaldama. Pane telefon taskusse või sadulakohvrisse ning saad endiselt käed-vabalt helistada pilku teelt võtmata. Zümo võimaldab ekraanile kuvada telefoni nutiteavitusi; kõnede, sõnumite ja rakenduste ning muude asjade kohta. Lisaks saad nutitelefonis olevat muusikat ja esitlusloendeid juhtida otse Zümo ekraanilt. Sedasi on sul alati oma isiklik taustamuusika kaasas.

Tasuta liikluse ja ilmastiku info

 • Mis toimub eesoleval teekonnal? Smartphone Link abil ühendab Zümo 396LMT-S sind liiklus- ja ilmateavitustega. Tasuta mobiilirakendus ühendab sinu zümo iPhone või Android nutitelefoniga.

Wi-Fi hoiab su seadme värskena

 • Kaartide ja tarkvara värskendamine on nüüd lihtsam, kui kunagi varem tänu Zümo 396LMT-S'le sisse-ehitatud Wi-Fi moodulile. Kui värske uuendus on saadaval ja oled oma koduvõrgu Wi-Fi levialas, annab seade automaatselt ekraanile teavituse selle kohta. Enam ei ole vajadust Zümot arvutiga ühendada.

Hoiatused sõitjale

 • Et tõsta teadlikust teel toimuvast ja tagada turvalisem sõit, pakub Zümo 396LMT-S sulle abistavaid hoiatusi järskudest kurvidest, kiirusepiirangutest, raudtee ülesõidu kohtadest, kooli-aladest ja muust. Lisaks teavitab ta sind, kui oled sõitmas ühesuunalisele tänavale vastasuunas. Muidugi on olemas ka kiiruskaamera hoiatused. Pikemate sõitude puhul annab zümo teada, kui võiks hoo maha võtta ja puhata, näidates ka võimalike puhkekohti. Lisaks on seadmel ka sisse-ehitatud õnnetuse teavitamise funktsioon läbi nutitelefoni, õnnetuse korral saadetakse sõnum koos sinu asukoha infoga määratud kontakt numbrile.

Hoolduslogi sinu seadmes

 • Zümo 396LMT-S on sisseehitatud reisiarvuti. Zümo 396LMT-S'l on standardvarustuses digitaalne kütuse näidik, millega saad jälgida, kui palju veel sõita saad enne, kui vaja teha tankimispeatus. Kiirusepiirangu indikaator annab teada, millal on aeg kiirust vähemaks võtta. Service History Log võimaldab salvestada kuupäeva, läbisõidu ja muud tüüpi hoolduse info oma mootorratta kohta. Rehvi läbisõit, rehvi vahetused, rehvirõhu, keti puhastamine, õlivahetuse, uued süüteküünlad - mida välja ka ei mõtle, Zümo peab selle kohta arvestust.

Navigeerimisvahendid

 • Kui sõidad Zümo® 396LMT-S-ga, kuvab "Active Lane Guidance" ekraanile hääljuhiseid ja eredat värvi noolt, et näidata õiget rada, mida on vaja järgmisel pöördel või mahasõidul. Sinu marsruudil olevad mahasõidud ja ristmikud kuvatakse ekraanil, et hõlbustada navigatsiooni keerulistel ülesõitudel. Samuti võimaldab funktsiooni "Up Ahead" hõlpsalt kuvada eesolevaid huvipunkte ja peatusi marsruudil, ilma navigatsiooniekraanilt lahkumata.
 • "Easy Route Shaping" võimaldab sul lisada marsruudi kohandamiseks punkte nii, et saad sõita läbi eelistatud piirkondade või sõita mööda konkreetseid teid. Lisaks sellele aitab tänavanimede ja navigatsioonikäskude hääljuhised sul keskenuda sõitmisele ja teele. "Garmin Real Directions" funktsioon annab juhiseid, kasutades äratuntavaid maamärke, ehitisi ja valgusfoore (nt "Pöörake paremale pärast punast hoonet") NB! Ei tööta Eesti keeles. Zümo-l on ka käepärane TracBack® funktsioon, mis võimaldab sul sõita tagasi tuldud teed.

Vasupidav ja testitud disain.

 • Disainitud mootorratturitelt mootorratturitele, zūmo 396LMT-S paneb palju vajalikku tehnoloogiat leistangi vahele. Sellel on sisse-ehitatud reisarvuti koos kompassiga, kiirusepiirangu teavitused ja intuitiivne puuteekraan, mis võimaldab andmete sisestamist hõlpsasti ja kiirelt ka kinnastega. Vastupidav korpus peab vastu kütuse aurudele, UV-kiirgusele, vihmale ja teistele karmidele ilmastiku elementidele.

Garmin Zumo 396LMT-S tsikli GPS:

Leidsid sama toote teisest poest odavamalt? Anna meile teada ja suht kindlalt teeme parema hinna!