Tootekataloog

Parimaks juhtmevabaks kõrvaklapiks 2017-2018 valiti Sennheiser Momentum In-Ear!

Naudi oma sõite müravabas autos kasutades STP heliisolatsiooni materjale!

Turvaline ostukoht!

Noor Tehnik- 1 neljast usaldusmärgiga kodutehnika ja audio e-poest Eestis!

Loe edasi...  
Näita lehel:
Sorteeri:
Otsi:
 

Keskluku mootorite komplekt

29.00€
Vaata
 

Komplektis 2 kaugjuhtimispulti

39.00€
Vaata
 

Keskjuhtimisblokk täiskomplektiga paigaldamiseks.

59.00€
Vaata
 

Tänapäeval ei lase autovargad end enam heidutada keerulistest turvaseadmetest.

88.35€ 95.00€
Vaata
 

Secure C500 on väga kaasaegne ja paindlik alarmsüsteem,

142.00€
Vaata
 

Secure 2-Way MOTO alarm on mõeldud eelkõige mootorratastele, tsiklitele,

153.00€
Vaata
 

2-poolne side (2-WAY) – tähistab terminit kus autoalarmi ja alarmipuldi vahel toimub side kahes suunas. OMANIK – AUTO – OMANIK. Lisaks sellele, et autoomanik saab alarmipuldist saata autole käsklusi, saadab auto omanikule (alarmipuldile) teavet auto seisundi kohta. Kui alarm läheb häiresse saadab alarmikeskus koheselt info häire detekteerinud tsooni (uste/luukide/süüte/põrutus/mahuandur) kohta alarmipuldile.

160.00€
Vaata
 

MED Bike on kahe niiskuskindla puldiga  ja muutuva koodiga motoalarm. Komplekti kuulub niiskuskindel juhtplokk, kompaktne sireen ning digitaalne kallutusandur, mootorikäivitustõkesti, LED märgutuli ning PIN-kood kaart hädaabi väljalülituseks (juhul kui puldid kadunud).

169.00€
Vaata
 

Bearlock käigukangilukk on mehhaaniline ärandamisvastane seade, mis paigaldatakse raskelt ligipääsetavasse kohta auto keskkonsoolis.

195.30€ 210.00€
Vaata
 

Kaardiga immo Skybrake DD2+ on kõrgetasemelise elektroonikaga varustatud immobilaiser, mille ainulaadset Double Dialogue krüpteeringut, peetakse seni kõige turvalisemaks üle õhu levivaks lahenduseks autoturva valdkonnas.

199.00€
Vaata
 

Secure DS512 GSM-GPS alarm töötab auto originaalpultidest nagu tavapärane CAN alarm. Häire korral tuleb auto omaniku mobiiltelefonile teade ning Google Maps link auto asukohaga. Mobiililt saab avada auto uksi,  käivitada mootorit või eelsoojendusseadet.

299.00€
Vaata