Tootekataloog
Näita lehel:
Sorteeri:
Otsi:
 

Keskluku mootor 2 juhtmega

, Keskluku mootor 2 juhtmega

6.00€
 

Löögiandur 1/2tsooniline

, Löögiandur 1/2tsooniline

7.50€
 

Keskluku mootor 5 juhtmega

, Keskluku mootor 5 juhtmega

8.00€
 

Keskluku mootorite komplekt

, Keskluku mootorite komplekt

Keskluku mootorite komplekt

29.00€
 

Keskluku moodul pultidega

, Keskluku moodul pultidega

Komplektis 2 kaugjuhtimispulti

39.00€
 

Eaglemaster LT 5200

, Eaglemaster LT 5200

Keskjuhtimisblokk täiskomplektiga paigaldamiseks.

59.00€
 

Sanji

ZX40 KPW immobilaiser PIN-koodiga

Sanji, ZX40 KPW immobilaiser PIN-koodiga

Auto immobilaiser koodiga ning käigupealt röövimise vastase režiimiga - Anti-Hijack   Auto ärandamiseks varastatakse ära auto võtmed (või kopeeritakse transponder kood) ja selleks ajaks, kui omanik avastab, et auto võtmed on kadunud, on auto juba radarilt kadunud. PIN kood immo Sanji ZX40-KPW immobilaiser baseerub PIN-koodil ehk auto käivitamiseks ei piisa sellest mis Teil on, vaid mida Te teate. Kaob ära immobilaiseri võtme kaotus, vargus või kopeerimisvõimalus. Alati enne sõidu alustamist tuleb Teil sisestada PIN kood. Viies auto teenindusse, on immobilaiser võimalik lülitada teenindusrežiimi, kus autot on võimalik käivitada ka koodi sisestamata. Pealegi võib turvalisuse huvides koodi igal ajal vahetada. ZK40-KPW immobilaiseril on ka Anti-Hijack ehk röövimisvastase režiimi funktsioonid (on võimalik ka täielikult keelata) ehk kui Teid kui auto omanikkku vägivaldselt autost välja tõstetakse jääb auto mootor mõne aja pärast seisma kui ei sisestatud uuesti PIN koodi. Samuti on immobilaiseriga võimalik ühendada sireen, mis aktiveerub koos Anti-Hijackiga. Immobilaiseri keskus on suletud märkimisväärselt väiksesse korpusesse mis võimaldab keskblokki autosse efektiivsemalt ära peita. NÜÜD WIRELESS - uues, “W” tähisega mudelis ei ole PIN-kood lugeja ja immobilaiseri mooduli vahel enam juhtmelist ühendust. Plokkide omavaheline suhtlus toimub kasutades auto enda elektrijuhtmestikku. See võimaldab immobilaiseri plokki paremini ära peita ning autovaras ei jõua PIN-kood lugeja juhtmeid pidi kuidagi immobilaiseri plokini!

88.35€ 95.00€
7%
 

Secure

C500 auto originaalpuldist töötav CAN alarm

Secure, C500 auto originaalpuldist töötav CAN alarm

Secure C500 on väga kaasaegne ja paindlik alarmsüsteem, mida saab juhtida nii auto originaalpuldist kui Secure enda puldist (lisa)

142.00€
 

Secure

2-Way MOTO kahepoolse sidega motoalarm

Secure, 2-Way MOTO kahepoolse sidega motoalarm

Kahepoolse sidega motoalarm

153.00€
 

Secure

2-Way kahepoolse sidega alarmsüsteem

Secure, 2-Way kahepoolse sidega alarmsüsteem

Kahepoolse sidega alarmsüsteem

160.00€
 

Med

Bike motoalarm väikese voolutarbega

Med, Bike motoalarm väikese voolutarbega

MED Bike on kahe niiskuskindla puldiga ja muutuva koodiga motoalarm. Komplekti kuulub niiskuskindel juhtplokk, kompaktne sireen ning digitaalne kallutusandur, mootorikäivitustõkesti, LED märgutuli ning PIN-kood kaart hädaabi väljalülituseks (juhul kui puldid kadunud).

169.00€
 

Bearlock

Käigukangilukk

Bearlock, Käigukangilukk

Käigukastilukk - tõhusaim mehhaaniline ärandamisvastane seade

195.30€ 210.00€
7%
 

Skybrake

Immobilaiser üle õhu

Skybrake, Immobilaiser üle õhu

Kaardiga immo Skybrake DD5 on Eestis populaarne immobilaiser, mille ainulaadset Double Dialogue krüpteeringut, peetakse väga turvaliseks üle õhu levivaks lahenduseks.   Keerulisele tehnoloogiale vaatama on seadme igapäevane kasutamine tehtud väga mugavaks – minnes autoga sõitma peab immobilaiseri saatja ehk kaart olema taskus, ei mingeid üleliigseid liigutusi! Viimase põlvkonna Skybrake immobilaiserid on varustatud liikumisanduriga, autot saab ilma kaardita küll käivitada aga liikuma hakates auto mootor seiskub. Röövimisvastase abinõuna kontrollib Skybrake kaardiolemasolu ka sõidu ajal. Sõidu pealt auto mootor välja ei sure, kuid ilma kaardita kaugele ei jõua, täpsem info kasutusjuhendist alal! Kasutusjuhend

199.00€
 

Secure

Secure DS512 GSM-GPS alarm

Secure, Secure DS512 GSM-GPS alarm

DS512 GSM-GPS alarm töötab auto originaalpultidest nagu tavapärane CAN alarm. Häire korral tuleb auto omaniku mobiiltelefonile teade ning Google Maps link auto asukohaga. Mobiililt saab avada auto uksi,  käivitada mootorit või eelsoojendusseadet.

299.00€