Tootekataloog
 

-, Videoregistraator DVR-A119

 
Alates 20.63€ Kuu
 
110.00€
Seade järelmaksuga 20.63€
Arvuta kuumakse
Komplektis : 1

Toote tutvustus

Väike aga paindlik pardakaamera

- saab kasutada ka sigaretisüütaja toidet (saab ka juhtmed peita), mugav, kui kasutad rohkem kui ühte sõidukit
- komplektis 2 kinnitustalda
- sobib ka püstisele esiklaasile (nt rekkad)
- video kvaliteet väga hea

DVR-A119  videoregistraator on üsna kompaktne ning mõeldud statsionaarseks kinnituseks auto esiklaasile.Kaameral on tald mille abil saab teda klaasilt ka eemaldada ning mini USB toide koos sigaretisüütajasse pandava toiteadapteriga.

Toiteadapteri saab viia ka peitu ehk ühendada auto elektrisüsteemiga statsionaarselt (nii ei jää kuskile “rippuvaid juhtmeid”).
Kaamera saab paigaldada nii sirge esiklaasiga autole (nt veokid) kui kumera (tavalised sõiduautod). Soovi korral saab kaamera paigaldada ka tagaklaasile. Sensori vaatenurka (üles-alla) saab reguleerida. Igapäevane kasutus on lihtne – piisab süüte sisselülitamisest. Olenevalt autost jääb kaamera üldiselt auto peegli taha peitu.

Hea salvestuskvaliteedi eest vastutab Novatek NT96660, mis võimaldab salvestust FULL HD 1080p resolutsioonis 30 kaadriga sekundis või 1440p @60 FPS (valikus on ka madalamad resolutsioonid). Tänu heale optikale toodab kaamera väga head ning loomutruud pilti piisavalt laia vaatenurga ulatuses. F2.0 ava võimaldab filmida ka keerulistes valgusoludes.

Loop recording funktsioon on igal videoregistraatoril elementaarne, nii salvestab ka DVR-A119 vanemad failid automaatselt üle. Olenevalt palju te sõidate on soovituslik aeg-ajalt seadmes olevale kaardile teha format ehk kustutada kõik failid.

Seadete muutmiseks on kaameral väike ekraan kust saab vaadata juba salvestatud klippe, kuid eelkõige on ekraan abiks menüüs liikumisel ning kaamera vaatenurga seadistamisel.

Muud andmed:

  • Standardis mälukaarti komplektis ei ole, lisada saab kuni 128GB suuruse mälukaardi.
  • GPS mudelil on GPS antenn talla sees. GPS näitab auto asekohta ning kiirust.
  • 2.0″ LCD ekraan

 

Videoregistraator DVR-A119:

Leidsid sama toote teisest poest odavamalt? Anna meile teada ja suht kindlalt teeme parema hinna!